baner

Nowa Wieksza ulga termomodernizacyjna kwiecien 2020

Szanowni Państwo,

12 kwietnia 2020 r. weszła w życie zmiana w ustawie o wspieraniu termomodernizacji i remontów, która wprowadza wyższą premię termomodernizacyjną za montaż w budynkach odnawialnych źródeł energii, w tym paneli fotowoltaicznych.

Premia została uproszczona i podniesiona do 21%.

Celem programu jest zachęcenie właścicieli domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych i gmin do inwestycji w oszczędność energii i OZE.

Wyższą dotację można otrzymać między innymi, gdy przy termomodernizacji zostaną jednocześnie zamontowane panele fotowoltaiczne. Warunkiem jest zaciągnięcie kredytu i szczegółowe rozliczenie oszczędności energii w audycie energetycznym. Pieniądze są wypłacane na końcu całej inwestycji.

Więcej informacji na stronie:

https://www.bgk.pl/osoby-fizyczne/fundusz-termomodernizacji-i-remontow/

 

Pozdrawiamy,

Zespół Aura Energia

Zobacz więcej

Współpracuj z nami i zostań partnerem

Aura Energia

Dopasuj idealny system fotowolwaiczny

Miesięczny rachunek za prądProgram kalkulacyjny który znajduję się na stronie startowej służy do POGLĄDOWEGO określenia wielkości oraz ceny instalacji potrzebnej do zapewnienia naszym klientom samodzielności energetycznej. Na wstępie należy zaznaczyć, że wartości które są w nim prezentowane są orientacyjne i wyliczane dla „warunków idealnych” – zakładających, że dach skierowany jest idealnie na południe, nachylony jest pod kątem 35 stopni, jest wystarczająco duży by wykonać na nim instalacje i nie występują żadne elementy zacienien
Bezpłatna wycena Twojej instalacji

Wystawiamy faktura VAT
Skontaktuj się z nami dziś!
tel. +48 787 777 005