baner

Dlaczego my

 

 

indywidualna oferta - vex

INDYWIDUALNIE PRZYGOTOWANA OFERTA
Każda oferta jest przez nas indywidualnie przygotowywana. Nie popieramy wysyłania gotowych ofert. Każda proponowana instalacja uwzględnia potrzeby oraz zużycie energii przez klienta, a także możliwości konstrukcyjne budynku, na którym miałaby się znaleźć instalacja fotowoltaiczna.

 

kompleksowa usluga - vex

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie przygotowywania oraz składania dokumentacji do zakładu energetycznego w imieniu klienta, a także udziela pomocy w przygotowywaniu wniosków w celu pozyskania dotacji z programu Mój Prąd. Obie te usługi są zawarte w cenie zaproponowanej instalacji, nie pobieramy za nie dodatkowych opłat.

gwarancja - vex

GWARANCJE
Całe oprzyrządowanie, jakie proponujemy, posiada gwarancje producenckie na terenie Polski , co oznacza, że bez względu na losy naszej firmy, wszystkie elementy, które wchodzą w skład proponowanej przez nas instalacji cały czas będą podlegały gwarancji bezpośrednio u producenta.

konstrukcja - vex

KONSTRUKCJA (certyfikaty, atesty, gwarancja 10 lat)
Konstrukcja, którą oferujemy, posiada 10-letnią gwarancję producenta. Ponadto posiada atesty wytrzymałościowe na silny wiatr, jak również atesty antykorozyjne.

bezpiecznik - vex

BEZPIECZNIKI
Bezpieczniki, z których korzystamy, mają najwyższy na rynku stopień wytrzymałości piorunowej oraz własną niezależną gwarancję.

uziom - vex

UZIOM
W cenie każdej instalacji, jaką proponujemy naszym klientom, uwzględniamy uziemienie wraz z montażem.

NASI INSTALATORZY

Profesjonalni instalatorzy ktorzy posiadaja wszystkie certyfikaty i uprawnienia.

Certyfikaty sa często niezbędne do możliwości oferowania Klientom wydłużonych gwarancji producentów na tak ważne elementy instalacji jak falowniki czy moduły fotowoltaiczne.

Zobacz więcej

Współpracuj z nami i zostań partnerem

Aura Energia

Dopasuj idealny system fotowolwaiczny

Miesięczny rachunek za prądProgram kalkulacyjny który znajduję się na stronie startowej służy do POGLĄDOWEGO określenia wielkości oraz ceny instalacji potrzebnej do zapewnienia naszym klientom samodzielności energetycznej. Na wstępie należy zaznaczyć, że wartości które są w nim prezentowane są orientacyjne i wyliczane dla „warunków idealnych” – zakładających, że dach skierowany jest idealnie na południe, nachylony jest pod kątem 35 stopni, jest wystarczająco duży by wykonać na nim instalacje i nie występują żadne elementy zacienien
Bezpłatna wycena Twojej instalacji

Wystawiamy faktura VAT
Skontaktuj się z nami dziś!
tel. +48 787 777 005